BARTU BEN

Sundance ödüllü yönetmenimiz Tolga Karaçelik’in yönetmen koltuğunda oturduğu, başarılı oyuncu Bartu Küçükçağlayan’ın ise hem başrolünde olduğu hem de senaryosunu yazdığı ‘Bartu Ben’in çekimleri başladı. Merakla beklenen dizi BluTV’de yayınlanacak.

16/07/2018

 

2018 Sundance Film Festival’inde Dünya Sineması Juri Büyük Ödülü’nü kazanarak göğsümüzü kabartan ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen ‘Kelebekler’ filminin yönetmeni Tolga Karaçelik ile başrol oyuncularından Bartu Küçükçağlayan, ‘Bartu Ben’ adlı dijital dizide yeniden bir araya geliyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, BluTV’de yayınlanacak dizi aynı zamanda Tolga Karaçelik’in ilk dizi projesi olma özelliğini taşıyor.

Senaryosunu Bartu Küçükçağlayan’ın kaleme aldığı dizide ünlü oyuncu aynı zamanda artık dizilerde oynamak istemeyen Bartu adlı karaktere hayat veriyor. Kadroda ayrıca Nazlı Bulum, Cemre Ebüzziya, Müfit Kayacan, Yener Özer, Kerem Kaya, Sezin Boyacı, Cem Zeynel Kılıç gibi isimler de yer alıyor.

 Her bölümde ünlü isimlerin de konuk oyuncu olarak yer alacağı dizinin ilk bölümünde popüler Youtuber Oğuzhan Uğur olacak. Diziye ilgili gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018