ARADA

Başrollerinde Burak Deniz ve Büşra Develi ’nin yer aldığı ilk yerli yapım punk filmi ’Arada’ ilk kez 17. !f İstanbul Film Festivali’nde gösterilecek.

30/01/2018


Mu Tunç'un ilk yönetmenlik denemesi olan "Arada", İstanbul’u terk etmek isteyen Ozan’ın bir günlük macerasını seyircilerinin gözleri önüne seriyor. Hurdalıkta yer alan çılgın rave partilerinden nargile kafelere kadar birçok mekanda Istanbul’un gizemli yeraltı kültürlerini seyircilerle buluşturan filmin kadrosunda Selim Bayraktar, Deniz Celiloğlu , Ceren Moray , Seda Akman , Cem Başeskioğlu , Eriş Akman , Yüksel Ünal gibi oyuncular da var.

 

 

Yazıp yönettiği ilk filminde Mu Tunç kendi ailesinin hikayesinden ilham almış. Filmin konuşu şöyle: Kaliforniya’da albüm çıkarmayı hayal eden Ozan, İstanbul’da yaşayan genç bir punk’tır. Ozan’ın babası Altan da müzik kariyeri olan bir sanatçıdır fakat darbe ile kariyeri sona ermiştir. Ozan’ın geleceği hakkında konuşmaya başlayan baba-oğul, arasında şiddetli bir tartışma başlar. Yaşanan tartışmanın ardından evi terk eden Ozan, arkadaşı Deniz’den Kaliforniya’ya giden bir gemi hakkında bilgi alır. Hayallerini gerçekleştirecek bir fırsat bulan Ozan, kız arkadaşı Lara ile birlikte İstanbul’u altını üstüne getirerek bileti ararlar...

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 26 EKİM 2018

PİNOKYO

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018