ANNIHILATION

Görünen o ki Natalie Portman son filmi Annihilation’da sıradan canlıların biyolojik mutasyonla görünmez düşmanlara dönüştüğü bir dünyadaki yeni yaratıklarla mücadele etmek durumunda kalacak.

28/12/2017

Ex Machina filminin yönetmeni olan Alex Garland’ın yönetmenliğini üstlendiği film Jeff Vander Meer’in aynı adlı romanından uyarlama olacak ve insan ırkını tehdit eden tuhaf tehditleri merkezine alacak. Fragmanda filmden yayınlanan ilk kesitlerde görmediğimiz detaylara da yer verilmiş. Fragmandan izlediğimiz üzere biyolog olan Natalie Portman kocasını bilinmeyen bir saldırıdan kurtarmak ve dünyada neler olup bittiğini anlamak için  bir çevresel felaket bölgesine gidiyor ve orada daha önce hiç görmediği bitkiler hayvanlar ve  başka yaşam formları ile karşılaşıyor. Bu karşılaşmada biyolog Natalie Portman’ın yanısıra bir antropolog, psikolog ve  bir anketör de yer alacak.

 

Başrollerini Portman’la birlikte Tessa Thompson, Oscar Isaac ve Gina Rodriguez’in paylaştığı filmin vizyon tarihi 23 Şubat 2018 olacak. Fragman linkine buradan ulaşabilirsiniz. Annihiiation filminden yeni kareler ve fragmanlar için bizi takip edin.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018

YERLİ SUITS GELİYOR

VİZYONA GİREN FİLMLER – 12 EKİM 2018