ALTERED CARBON

Netflix’in en büyük bütçeli yapımlarından biri olan ve 2018’in en iddialı bilimkurgu dizisi diyebileceğimiz Şubat’ta Netflix’te yayınlanacak Altered Carbon’un yeni fragmanı sonunda bize ilk sezondan neler beklememiz gerektiğine dair ipuçlarını verdi.

28/12/2017

Richard K. Morgan’ın aynı adlı siberpunk romanından uyarlanacak dizide bir cinayet vakasının aydınlanmasını izleyeceğiz. Ancak bu alıştığımız suç çözümleme serilerinden daha farklı olacak. Zengin ve elitlerin bilinçlerini başka bedenlere transfer ederek ölümsüzlüklerini garantileyebildikleri bir dünyada, cinayete kurban giden bir milyonerin katilini bulmak için eski bir askeri görevlendirdiği ilk sezon, sinema ve dizilerde çokça işlenen zenginlik ve ölümsüzlük ilişkisini öncekilerden biraz daha farklı bir şekilde ele alacak.

 

Blade Runner’ı anımsatan kareleriyle Altered Carbon 2018’de belli ki çok konuşulacak. 10 bölümlük ilk sezon 2 Şubat 2018’de vizyona girecek ve günümüzün 300 yıl ilerisinde geçecek. Emmy ödüllü Miguel Sapochnik’in yöneteceği dizide başrol oyuncuları Antonio Marziale, Chris Conner, Hiro Kanagawa, Kristin Lehman ve Alika Autran olacak. Serinin senaristi ise Laeta Kalogridis.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018

YERLİ SUITS GELİYOR

VİZYONA GİREN FİLMLER – 12 EKİM 2018