ADDAMS AİLESİ ANİMASYON FİLMİ OLUYOR

Bu sefer animasyon filmi olarak beyazperdeye gelecek Addams Ailesi’nin vizyon tarihi 11 Ekim 2019 olarak belirlendi. Sausage Party, Monsters vs. Aliens ve Shrek 2 filmlerinin yönetmeni Conrad Vernon Addams Ailesi animasyonunun yönetmeni olacak. Ailenin babası Gomez Addams karakterini seslendirmesi içinse şu sıralar Star Wars’la gündemde olan Oscar Isaac’le görüşülüyor.

28/12/2017

Animasyon filmin senaryosunu Corpse Bride ve Monster House’ın da senaryolarını yazmış olan Pamela Pettler yazacak. İlk olarak Charles Addams tarafından New Yorker dergisinde karikatür olarak yayınlanan Addams ailesi serisi 1960’larda John Astin ve Caroyln Jones’ın başrollerini paylaştığı bir TV şovu oldu. 1970’lerde çizgifilm serisi olarak da yayınlanan Addams ailesini konu alan 2 adet sinema filmi de beyazperde tarihinde mevcut. 90’ların başında çekilen filmlerde Anjelica Huston, Raul Julia ve Christina Ricci gibi isimler de yer almıştı.

 

New York’ta hala Broadway Show olarak da sergilenen Addams Ailesi serisinin baş karakterleri baba Gomez Addams, anne Morticia Addams, çocuklar Wednesday ve Pugsley, Festler Amca, Büyükanne ve Kahya Lurch. Addams Ailesi animasyon filmine dair en yeni haberler için bizi takip edin.

 

 

Paylaş:

BENZER HABERLER

VİZYONA GİREN FİLMLER - 19 EKİM 2018

YERLİ SUITS GELİYOR

VİZYONA GİREN FİLMLER – 12 EKİM 2018